Pila ruční skládací 28 cm

UST Brands
ust_20-02115-02
Skládací ruční pila dlouhá 28 cm, váha jen 86 g, s pouzdrem. Zuby vbroušené do tloušťky plechu, ne jen vyhnuté.
 

Bezpečný obchod

 

Rychlé doručení

 

Možnost vrácení zboží 14 dní

366,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem u nás

Pila ruční skládací 28 cm

Skládací ruční pila dlouhá 28 cm. Skvělý pomocník nejen pro sadaře na zahradě, ale i pro milovníky kempování a čundrování při pobytu v přírodě. Snadno s ní prořežete (nejen) ovocné stromy, ale i přípravíte dřevo na oheň či přístřešek.

Tato pila má několik předností. Především je to malá hmotnost (86 g), malé rozměry (16 cm - délka zavřené pily), a v neposlední řadě i samotná možnost ji zavřít a uchránit tak batoh nebo kapsu před poškozením jejími zuby. Snadné a bezpečné přenášení je podpořenou i tím, že po zavření se všechny zuby schovají do rukojeti (některé pily jsou do oblouku a zuby jsou i po zavření odkryté). Součástí balení je i pouzdro, které chrání nejen pilu samotnou, ale i okolní věci uložené třeba v batohu nejen před poškozením, ale také před znečištěním pilinami, které můžou mezi zuby pili po použití zůstat, ale také třeba před smůlou, která může po řezání dřeva z jehličnatých stromů na pile ulpět.

Čepel je dlouhá 12 cm a je pružná. Po vyklopení z držadla ji pojistka zaaretuje proti samovolnému zavření. 

Ostří pily je řešeno netradičně. Mnohé pily mají ostří jen jako plech, do kterého jsou vybroušené naostřené zuby, a ty pak "cik cak" vyhnuté na jednu či druhou stranu. U této pily jsou zuby vlastně vbroušené do tloušťky plechu pilového listu, takže zuby nejsou vyhnuté, ale jsou rovným pokračováním jedné či druhé plochy listu. Uprostřed tloušťky plechu je žlábek, ve kterém se zuby stýkají.
S tímto typem ostří bude řezání mnohem snazší - pila lépe vede, nebude se tolik zakusovat a práce s ní bude příjemnější a plynulejší než z typy s pouze "vyhnutými" zuby. Okraje řezu jsou čistší (méně roztřepené), což jistě ocení každý sadař.


Držadlo je vyrobeno z pryže s protiskluzovou úpravou a výborně padne do ruky. Je také opatřeno otvorem pro připevnění provázku.


Pouzdro je vyrobeno z černého nylonu, zavírá se na suchý zip, a na zadní straně je přišito poutko pro uchycení k opasku.


Parametry:
- barva: šedá, stříbrná 
- rozměry:   zavřená 16 x 4 x 1,7 cm
                 otevřená 28 x 4 x 1,7  cm (z toho čepel 12 cm)

- hmotnost: 86 gBalení obsahuje:
- pila
- pouzdro


ust_20-02115-02

Parametry

Záruka:
2 roky
Materiál:
ocel, plast
Materiál rukojeti:
protiskluzová pryž
Barva:
šedá, stříbrná
Výška:
1,7 cm
Šířka:
4 cm
Délka:
28 cm
Hmotnost:
86 g (125 g s pouzdrem)
Délka zavřeného nástroje:
16 cm
Délka čepele:
12 cm
Délka rukojeti:
16 cm
Obsah balení:
pila // pouzdro

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.