Zapalovač plynový - piezo-elektrický

UST Brands
ust_20-W10-01
Piezo-elektrické zapalování je spolehlivé, funkční do výšky 2 400 m a rychlosti větru 129 km/hod, a na až 30 000 použití.
 

Bezpečný obchod

 

Rychlé doručení

 

Možnost vrácení zboží 14 dní

599,00 Kč
S DPH
Barva
Počet
Skladem u nás

Zapalovač plynový - piezo-elektrický

Tento plynový zapalovač je ideální do outdoorových podmínek. A to především díky pouzdru* do kterého je vlastní zapalovač vložen, a také díky spolehlivému piezo-elektrickému zapalování**.

* Pouzdro je vodotěsné díky gumovému těsnění, proti kterému je v zavřeném stavu víko dotlačováno sponou. Pouzdro je vyrobeno z lehkého plastu, což ovlivňuje celkovou nízkou hmotnost zapalovače, a to, v závislosti na objemu, způsobuje menší hustotu než voda, a proto se zapalovač ve vodě nepotopí.

** Piezo-elektrické zapalování je vysoce spolehlivé, protože k zapálení plamene nevyužívá pohyblivých částí jako klasické provedení. To využívá jiskry vznikající třením kolečka s drážkami o kamínek. Mechanické opotřebení kolečka i křesacího kamínku velmi omezuje životnost zapalovače. Piezo-elektrické zapalování oproti tomu pracuje na principu elektrické jiskry, která vznikne po stlačení piezo-elektrického materiálu. Tento děj se může mnohokrát opakovat - zapalovač by měl vydržet více než 30 000 zapálení.

Zapalovač je vybaven systémem umožňující nastavení mísení plynu s okolním vzduchem a je možné jej seřídit pro práci do nadmořské výšky až cca 2 400 m.

Zapalovač pracuje do rychlosti větru až cca 129 km/hodinu. To je rychlost větru při orkánu (mohutná vichřice), což je dvanáctý (nejvyšší stupeň) rychlosti větru na Beaufortově stupnici rychlosti větru.


Balení obsahuje:
- zapalovač
- návod v angličtině


ust_20-W10-01

Parametry

Záruka:
2 roky
Barva:
oranžová // černá
Výška:
6,5 cm
Šířka:
4 cm
Hloubka:
1,5 cm
Hmotnost:
40 g
Palivo:
plyn (butan)
Voděodolný:
ano (+ plave na hladině)
Zapalování:
piezo-elektrické
Obsah balení:
zapalovač // návod

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.