Zapalovač elektronický TekFire

UST Brands
ust_20-00041
Ani silný vítr jej nesfoukne - nezapaluje totiž plamenem. Nepotřebuje palivo - stačí dobití. Netradiční pojetí rozdělávání ohně.
 

Bezpečný obchod

 

Rychlé doručení

 

Možnost vrácení zboží 14 dní


763,00 Kč
S DPH
Počet
Vyprodáno

Zapalovač elektronický TekFire

Ani silný vítr jeho plamen neuhasí - protože zde žádný plamen není. Zapalovač místo plamene vytvoří mezi elektrodami elektrický oblouk, který má vysokou teplotu a snadno tak zapálí hořlavé materiály jako papír nebo dřevo. Zapalovač nepotřebuje žádné palivo - stačí jen dobít a je připraven k použití. 

Jako zdroj energie byla použita lithium-iontová baterie (Li-Ion). Její velkou výhodou je, že nemá paměťový efekt, při nečinnosti se sama téměř nevybíjí a má vysokou životnost. Dobíjí se přes USB port, takže ji lze nabít třeba i v autě nebo ze solární nabíječky. Stav nabíjení ukazuje zapínací tlačítko. Při nabíjení červeně bliká, při plném nabití svítí nepřerušovaně.

Zapalovač je v solidním plastovém pouzdru s příjemným povrchem. Zavírání je aretované přes pojistku a vrchní díl je odpružen pružinou. Zavřený zapalovač lze ještě zajistit sponou. Tlačítko pro spínání tvoří jednolitý celek povrchu zapalovače.

Pokud je zapalovač zavřený, nelze ho aktivovat (ani náhodně). Proti takovému spuštění je zabezpečený. Další ochranou je bezpečnostní vypnutí po 10 sekundách.


Balení obsahuje:
- zapalovač
- dobíjecí kabel
- šňůrka
- návod v angličtině


ust_20-00041

Parametry

Záruka:
2 roky
Barva:
oranžová
Výška:
8 cm
Šířka:
4 cm
Hloubka:
2 cm
Hmotnost:
51 g
Baterie:
lithium-iontová
Palivo:
nepotřebuje palivo
Voděodolný:
ne
Zapalování:
elektrickým obloukem
Obsah balení:
zapalovač // dobíjecí USB kabel // šňůrka // návod v angličtině

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.