• Sleva!
  • -391,00 Kč

Čelovka Ledlenser MH2

Ledlenser
mor_501503
více o záruce 7 letna nízký výkon vydrží svítit až 40 hodinsvětelný tok 100 lumenůpři nejvyšším výkonu dosvit 100 metrů
více o samolepce 100% originál

Outdoorová čelovka do nepohody, svítí až 40 h, se 100 lm dosvítí až na 100 m, váží 105g. Odolnost IPX6, pozlacené kontakty.
 

Bezpečný obchod

 

Rychlé doručení

 

Možnost vrácení zboží 14 dní

699,00 Kč
S DPH
1 090,00 Kč Ušetříte 391,00 Kč
Počet
Vyprodáno

Čelovka Ledlenser MH2

Svítilna Ledlenser MH2 v nenápadném šedo-zeleném designu je určena pro camping, lov, rybaření a většinu outdoorových aktivit.

Se světelným výkonem 100 lm dosvítí tato čelovka až na vzdálenost 100 m. Na úsporný režim (15 lm, 30 m) vydrží 3 baterie AAA napájet čelovou svítilnu až 40 hodin.

Díky příjemné váze 105 g, v kombinaci s pohodlným elastickým páskem (který se dá odpojit a vyprat), čelovku na hlavě skoro neucítíte ani po celodenním nošení.

Outdooroví nadšenci ocení, že je svítilna nadprůměrně odolná podle standardů IPX6, tudíž nezklame ani při dešti či sněžení, ani při pádu z výšky.

Svítilnu lze naprogramovat pomocí funkce Smart Light Technology. Součástí je samozřejmě reflektorová čočka Advanced Focus System a také mechanismus rychlého ostření.
Elektrolyticky pozlacené kontakty jsou zárukou vysoké odolnosti před korozivním poškozením způsobenému nejčastěji kyselinou nebo plynem z baterií. To potvrzuje i sedmiletá záruka, která se na svítilny Ledlenser vztahuje.


Balení obsahuje: 

- svítilna
- samolepku 100% originál (pro prodloužení záruky registruje její kód)
- návod


Rychlý přehled

více o záruce 7 letna nízký výkon vydrží svítit až 40 hodinsvětelný tok 100 lumenůpři nejvyšším výkonu dosvit 100 metrůvíce o samolepce 100% originál

Použité technologie

Advanced Focus System
Advanced Focus System Spojením čočky a reflektoru vznikla unikátní technologie, která nemá ve světě obdoby Vznikla tak reflektorová čočka umožňující zaostření paprsku světla s plynulým přechodem z širokého homogenního kruhu světla do ostrého svazku a naopak. Ostření se provádí jednoduchým posunutím hlavy svítilny dopředu (zaostření) nebo dozadu (rozostření). Svítilny LEDLENSER jako jediné na světě využívají principu lomu světla. Běžné svítilny pouze odrážejí světlo od reflexních ploch uvnitř hlavy svítilny.

Mezinárodní patenty AFS:
Patent-No. China: ZL 200680000752.1
Patent-No. Europe: EP 1880 139 B1
Patent-No. USA: 7,461,960
Patent-No. HongKong: 1108730

Smart Light Technology
Smart Light Technology Různé oblasti použití vyžadují individuální nastavení svítilen a individuální funkce. Z tohoto důvodu byla vytvořena nová technologie „SMART LIGHT TECHNOLOGY“ (zkratka SLT), neboli Chytrá světelná technologie. Tato technologie Vám umožní hospodárně využívat energii baterií. Když například nebudete vědět jak dlouho Vám budou muset vydržet baterie v chodu, přepnete na Low Power a doba svícení se výrazně prodlouží.

Odolnost IPX 6
odolnost proti nárazu LEDLENSER vás nezklame za sněhu ani za deště. Tato čelovka má označení odolnosti IPX6, což znamená, že je chráněna proti intenzivně tryskající vodě.

Všechny svítilny jsou odolné proti nárazu při pádu z výšky.

Turning Focus
Turning Focus Je rychlý a spolehlivý mechanismus ostření LED svítilny. Otáčením hlavy svítilny docílíte v okamžiku rozostření nebo zaostření paprsku světla.

Pozlacené kontakty
Pozlacené kontakty Zlato je velmi speciální materiál. Kvůli zlatu se vedly války, okrádají se a vraždí lidé. Dnes se stále častěji dozvíte, že zlato je vynikající elektrický vodič a je extrémně odolné. Jeho odolnost spočívá ve schopnosti nepodléhat korozi a ve vysokém stupni chemické odolnosti. Odhaduje se, že přibližně 70% poruch svítilen lze přičíst korozivním poškozením způsobených kyselinou nebo plynem z baterií.  Proto mají svítilny LEDLENSER pozlacené kontakty. Díky tomuto drahému opatření vydrží svítilny LEDLENSER celá desetiletí.

Materiály svítilen se také liší ve své elektrické vodivosti. Při vysokém zatížení se některé vodiče zahřívají a díky tomu odpor v takovémto materiálu roste, ubývá napětí a protékající energie se přeměňuje na teplo, což je u elektrického ohřívače žádoucí, ale u svítilen je to přesně naopak. Energie dodávaná z baterií nesmí ohřívat kontakty, ale být dodávána do LED diody. Mnoho konkurenčních výrobců používá levné kontakty, což se projeví výrazně na výkonu svítilny i její době použití. Díky pozlaceným kontaktům vydrží elektronika svítilen LEDLENSER neporušená desítky let.
mor_501503

Parametry

Záruka:
7 let (musíte mít zaregistrovaný kód ze samolepky a záruční list)
Materiál:
plast
Barva:
černá
Hmotnost:
105 g
Dosah světla - Boost/Low Power:
100 / 30 m
Světelný tok - Boost/Low Power:
100 / 15 lm
Doba svícení - Boost/Low Power:
10 / 40 h
Červené světlo:
ne
Napájení:
baterie
Baterie:
3 x AAA
LED:
Power LED
Certifikát odolnosti:
IPX 6
Voděodolný:
ano (POZOR - ne vodotěsný)
Obsah balení:
svítilna // samolepka 100% originál // návod

Ke stažení

Návod Ledlenser čelovky MH2

Návod pro čelovku MH2 od firmy Ledlenser. Ukázka funkcí, jak vyměnit baterie, bezpečnostní pokyny.

Ke stažení (4.63M)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.