• Sleva!
  • -941,00 Kč

Čelovka Ledlenser MH10

Ledlenser
mor_500856
více o záruce 7 letvýdrž až 120 hodinsvětelný výkon až 600 lumenůdosvit až 150 metrů
více o samolepce 100% originál

Nabíjecí čelovka pro náročné uživatele. Snoubí v sobě maximální výkon (600 lm), výdrž (120 h) a odolnost. Váží 158 g.
 

Bezpečný obchod

 

Rychlé doručení

 

Možnost vrácení zboží 14 dní

1 749,00 Kč
S DPH
2 690,00 Kč Ušetříte 941,00 Kč
Počet
Skladem u nás

Čelovka Ledlenser MH10

Čelovka Ledlenser MH10 je vyvinuta speciálně pro náročné outdoorové uživatele. Snoubí v sobě maximální výkon, výdrž a také odolnost, to celé v přírodním šedo-zeleném designu. Je určena nejen pro lovce a pro rybáře, ale také pro turisty a všechny outdoorové sportovce.

Svítilna s červeným světlem na zadní straně (má navíc možnost nasadit na hlavní reflektor barevné filtrynejsou součástí balení).

Čelovka umožňuje přepínat mezi třemi světelnými režimy. Nejvyšším výkonem 600 lm dosvítí na vzdálenost 150 m při výdrži až 10 hodin, zatímco na nejnižší úsporný režim (10 lm, 20 m) vydrží až 120 hodin.

Svítilnu lze naprogramovat pomocí funkce
Smart Light Technology, součástí je samozřejmě reflektorová čočka Advanced Focus System a také mechanismus rychlého ostření.

Akumulátor je konstruován na dobíjení přes USB kabel. Nabít čelovku tak můžete z notebooku, ze sítě, ale také například v autě.

Tato čelová svítilna je nadprůměrně odolná podle standardů IPX4, tudíž nezklame ani při dešti či sněžení, ani při pádu z výšky.

Temperature Control Systém chrání čelovku proti přehřátí. 

Elektrolyticky pozlacené kontakty jsou zárukou vysoké odolnosti před korozivním poškozením způsobenému nejčastěji kyselinou nebo plynem z baterií. To potvrzuje i sedmiletá záruka, která se na svítilny Ledlenser vztahuje.


Balení obsahuje: 
- svítilna
- samolepku 100% originál (pro prodloužení záruky registruje její kód)
- návod


Rychlý přehled

více o záruce 7 letvýdrž až 120 hodinsvětelný výkon až 600 lumenůdosvit až 150 metrůvíce o samolepce 100% originál

Použité technologie

Advanced Focus System
Advanced Focus System Spojením čočky a reflektoru vznikla unikátní technologie, která nemá ve světě obdoby Vznikla tak reflektorová čočka umožňující zaostření paprsku světla s plynulým přechodem z širokého homogenního kruhu světla do ostrého svazku a naopak. Ostření se provádí jednoduchým posunutím hlavy svítilny dopředu (zaostření) nebo dozadu (rozostření). Svítilny LEDLENSER jako jediné na světě využívají principu lomu světla. Běžné svítilny pouze odrážejí světlo od reflexních ploch uvnitř hlavy svítilny.

Mezinárodní patenty AFS:
Patent-No. China: ZL 200680000752.1
Patent-No. Europe: EP 1880 139 B1
Patent-No. USA: 7,461,960
Patent-No. HongKong: 1108730

Smart Light Technology
Smart Light Technology Různé oblasti použití vyžadují individuální nastavení svítilen a individuální funkce. Z tohoto důvodu byla vytvořena nová technologie „SMART LIGHT TECHNOLOGY“ (zkratka SLT), neboli Chytrá světelná technologie. Tato technologie Vám umožní hospodárně využívat energii baterií. Když například nebudete vědět jak dlouho Vám budou muset vydržet baterie v chodu, přepnete na Low Power a doba svícení se výrazně prodlouží.

Odolnost IPX 4
odolnost proti nárazu LEDLENSER vás nezklame za sněhu ani za deště. Tato čelovka má označení odolnosti IPX 4, což znamená, že je chráněna proti ze všech směrů stříkající vodě.

Všechny svítilny jsou odolné proti nárazu při pádu z výšky.

Speed Focus
Speed Focus Rychlé ostření. SPEED FOCUS je rychlý a spolehlivý posuvný mechanismus ostření a v mnoha ohledech lepší než konvenční otočné mechanismy. Je nedílnou součástí systému AFS (Advanced Focus Systém). Aby, byl tento mechanismus funkční je zapotřebí umístit LED diodu, čočku a reflektor v jedné ose. Přesné polohování tohoto systému je prováděno za pomocí laserové technologie. Svítilnu pak můžete ovládat jednoduše jednou rukou, kdy posunete hlavu svítilny palcem od sebe nebo k sobě a docílíte tak rozostření nebo zaostření světla rychlostí blesku a hlavně pohodlně.

Dobíjecí svítilna
Dobíjecí svítilna Tato ikona značí dobíjecí svítilnu.

Dobíjení přes USB
Dobíjení přes USB Svítilnu můžete dobíjet kdekoliv - v autě, z notebooku nebo dokovací stanice.

Pozlacené kontakty
Pozlacené kontakty Zlato je velmi speciální materiál. Kvůli zlatu se vedly války, okrádají se a vraždí lidé. Dnes se stále častěji dozvíte, že zlato je vynikající elektrický vodič a je extrémně odolné. Jeho odolnost spočívá ve schopnosti nepodléhat korozi a ve vysokém stupni chemické odolnosti. Odhaduje se, že přibližně 70% poruch svítilen lze přičíst korozivním poškozením způsobených kyselinou nebo plynem z baterií.  Proto mají svítilny LEDLENSER pozlacené kontakty. Díky tomuto drahému opatření vydrží svítilny LEDLENSER celá desetiletí.

Materiály svítilen se také liší ve své elektrické vodivosti. Při vysokém zatížení se některé vodiče zahřívají a díky tomu odpor v takovémto materiálu roste, ubývá napětí a protékající energie se přeměňuje na teplo, což je u elektrického ohřívače žádoucí, ale u svítilen je to přesně naopak. Energie dodávaná z baterií nesmí ohřívat kontakty, ale být dodávána do LED diody. Mnoho konkurenčních výrobců používá levné kontakty, což se projeví výrazně na výkonu svítilny i její době použití. Díky pozlaceným kontaktům vydrží elektronika svítilen LEDLENSER neporušená desítky let.
mor_500856

Parametry

Záruka:
7 let (musíte mít zaregistrovaný kód ze samolepky a záruční list)
Materiál:
plast
Barva:
černo-zelená
Hmotnost:
158 g
Dosah světla - Boost/Low Power:
150 / 100 / 20 m
Světelný tok - Boost/Low Power:
600 / 250 / 10 lm
Doba svícení - Boost/Low Power:
10 / 15 / 120 h
Červené světlo:
ano
Napájení:
nabíjecí akumulátor
Baterie:
1 x Li-ion
LED:
Xtreme LED
Certifikát odolnosti:
IPX 4
Voděodolný:
ano (POZOR - ne vodotěsný)
Obsah balení:
svítilna // samolepka 100% originál // návod

Ke stažení

Návod Ledlenser čelovky MH10

Návod pro čelovku MH10 od firmy Ledlenser. Ukázka funkcí, jak vyměnit baterie, bezpečnostní pokyny.

Ke stažení (4.7M)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.