• Sleva!
  • -1 041,00 Kč

Baterka Ledlenser MT14

Ledlenser
mor_500844
více o záruce 7 letvýdrž až 192 hodinsvětelný výkon až 1 000 lumenůdosvit až 320 metrů
více o samolepce 100% originál

Dobíjecí svítilna při výkonu 1000 lm dosvítí až na vzdálenost 320 m. Maximální výdrž 192 h, váha 253 g, délka 15 cm.
 

Bezpečný obchod

 

Rychlé doručení

 

Možnost vrácení zboží 14 dní

1 949,00 Kč
S DPH
2 990,00 Kč Ušetříte 1 041,00 Kč
Počet
Vyprodáno

Baterka Ledlenser MT14

Nová outdoorová série ručních svítilen Ledlenser MT je určena především pro lov, rybaření a camping. Ale využití nalezne prakticky ve všech outdoorových odvětvích. Doménou jednotlivých modelů řady MT je kombinace vysokého výkonu, dlouhé výdrže a extrémní odolnosti.

Konkrétně svítilna Ledlenser MT14 dosvítí při maximální výkonu 1 000 lm na vzdálenost až 320 m po dobu 9 hodin. Baterka je dlouhá 15 cm a váží 253 g. Je vybavena dobíjecím akumulátorem Li-ion a součástí balení je i USB kabel.

Baterka je nadprůměrně odolná podle standardů IPX4, tudíž nezklame ani při dešti či sněžení, ani při pádu z výšky.

Má 3 režimy svitu:

1. maximální - 1 000 lm s dosvitem 320 m svítí po     9 hodin
2. snížený     -    200 lm s dosvitem 120 m svítí po   20 hodin
3. úsporný    -      10 lm s dosvitem   30 m svítí po 192 hodin (8 dní)


Svítilnu lze naprogramovat pomocí funkce Smart Light Technology, součástí je samozřejmě reflektorová čočka Advanced Focus System a také mechanismus rychlého ostření. Systém Temperature Control chrání baterku proti přehřátí.  

Elektrolyticky pozlacené kontakty jsou zárukou vysoké odolnosti před korozivním poškozením způsobenému nejčastěji kyselinou nebo plynem z baterií. To potvrzuje i sedmiletá záruka, která se na svítilny Ledlenser vztahuje. Baterka je navíc kompatibilní s GoPro adaptérem, takže ji můžete například připevnit místo kamery na helmu nebo na stativ. Baterku je možné vybavit setem barevných filtrů.


Balení obsahuje: 

- svítilna
- poutko
- pouzdro
- 1x nabíjecí baterie Li-ion
- USB kabel
- samolepka 100% originál (pro prodloužení záruky registruje její kód)
- návod


Rychlý přehled

více o záruce 7 letvýdrž až 192 hodinsvětelný výkon až 1 000 lumenůdosvit až 320 metrůvíce o samolepce 100% originál

Použité technologie

Advanced Focus System
Advanced Focus System Spojením čočky a reflektoru vznikla unikátní technologie, která nemá ve světě obdoby Vznikla tak reflektorová čočka umožňující zaostření paprsku světla s plynulým přechodem z širokého homogenního kruhu světla do ostrého svazku a naopak. Ostření se provádí jednoduchým posunutím hlavy svítilny dopředu (zaostření) nebo dozadu (rozostření). Svítilny LEDLENSER jako jediné na světě využívají principu lomu světla. Běžné svítilny pouze odrážejí světlo od reflexních ploch uvnitř hlavy svítilny.

Mezinárodní patenty AFS:
Patent-No. China: ZL 200680000752.1
Patent-No. Europe: EP 1880 139 B1
Patent-No. USA: 7,461,960
Patent-No. HongKong: 1108730

Smart Light Technology
Smart Light Technology Různé oblasti použití vyžadují individuální nastavení svítilen a individuální funkce. Z tohoto důvodu byla vytvořena nová technologie „SMART LIGHT TECHNOLOGY“ (zkratka SLT), neboli Chytrá světelná technologie. Tato technologie Vám umožní hospodárně využívat energii baterií. Když například nebudete vědět jak dlouho Vám budou muset vydržet baterie v chodu, přepnete na Low Power a doba svícení se výrazně prodlouží.

Odolnost IPX 4
odolnost proti nárazu LEDLENSER vás nezklame za sněhu ani za deště. Tato čelovka má označení odolnosti IPX 4, což znamená, že je chráněna proti ze všech směrů stříkající vodě.

Všechny svítilny jsou odolné proti nárazu při pádu z výšky.

Speed Focus
Speed Focus Rychlé ostření. SPEED FOCUS je rychlý a spolehlivý posuvný mechanismus ostření a v mnoha ohledech lepší než konvenční otočné mechanismy. Je nedílnou součástí systému AFS (Advanced Focus Systém). Aby, byl tento mechanismus funkční je zapotřebí umístit LED diodu, čočku a reflektor v jedné ose. Přesné polohování tohoto systému je prováděno za pomocí laserové technologie. Svítilnu pak můžete ovládat jednoduše jednou rukou, kdy posunete hlavu svítilny palcem od sebe nebo k sobě a docílíte tak rozostření nebo zaostření světla rychlostí blesku a hlavně pohodlně.

Dobíjecí svítilna
Dobíjecí svítilna Tato ikona značí dobíjecí svítilnu.

Dobíjení přes USB
Dobíjení přes USB Svítilnu můžete dobíjet kdekoliv - v autě, z notebooku nebo dokovací stanice.

Modulární systém
Modulární systém Modulární systém umožňuje při poruše svítilny vyměnit vadný díl zcela jednoduše. Tento systém usnadňuje i vyčištění svítilny při extrémním používání. V případě, že dojde např. k vytečení baterií, stačí vyměnit pouze bateriový box a svítilnu můžete používat neomezeně dál.
1. Dynamic switch
2. Bateriový box
3. Tělo svítilny
4. Speed Focus
5. Reflektorová čočka
6. Hlava svítilny
7. LED chip s chlazením
8. Pozlacené kontakty
9. Voděodolný uzávěr svítilny

Pozlacené kontakty
Pozlacené kontakty Zlato je velmi speciální materiál. Kvůli zlatu se vedly války, okrádají se a vraždí lidé. Dnes se stále častěji dozvíte, že zlato je vynikající elektrický vodič a je extrémně odolné. Jeho odolnost spočívá ve schopnosti nepodléhat korozi a ve vysokém stupni chemické odolnosti. Odhaduje se, že přibližně 70% poruch svítilen lze přičíst korozivním poškozením způsobených kyselinou nebo plynem z baterií.  Proto mají svítilny LEDLENSER pozlacené kontakty. Díky tomuto drahému opatření vydrží svítilny LEDLENSER celá desetiletí.

Materiály svítilen se také liší ve své elektrické vodivosti. Při vysokém zatížení se některé vodiče zahřívají a díky tomu odpor v takovémto materiálu roste, ubývá napětí a protékající energie se přeměňuje na teplo, což je u elektrického ohřívače žádoucí, ale u svítilen je to přesně naopak. Energie dodávaná z baterií nesmí ohřívat kontakty, ale být dodávána do LED diody. Mnoho konkurenčních výrobců používá levné kontakty, což se projeví výrazně na výkonu svítilny i její době použití. Díky pozlaceným kontaktům vydrží elektronika svítilen LEDLENSER neporušená desítky let.
mor_500844

Parametry

Záruka:
7 let (musíte mít zaregistrovaný kód ze samolepky a záruční list)
Materiál:
plast
Barva:
černá
Délka:
15 cm
Hmotnost:
253 g
Dosah světla - Boost/Low Power:
320 // 120 // 30 m
Světelný tok - Boost/Low Power:
1 000 // 200 // 10 lm
Doba svícení - Boost/Low Power:
9 // 20 // 192 h
Napájení:
dobíjecí akumulátor
Baterie:
1x Li-ion
LED:
Xtreme LED
Certifikát odolnosti:
IPX 4
Obsah balení:
svítilna // poutko // pouzdro // 1x nabíjecí baterie // USB kabel // samolepka 100% originál // návod

Ke stažení

Návod Ledlenser baterky MT10,14

Návod pro ruční svítilnu MT10 a 14 od firmy Ledlenser. Popis funkcí, jak baterku uzamknout, jak vyměnit baterie.

Ke stažení (1.57M)

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.