MOŽNOSTI DORUČENÍ

Na našem e-shopu Vám nabízíme dva druhy dopravy + osobní vyzvednutí. Doufáme, že díky specifickým možnostem každé z nich si vyberete „tu svoji“.

Cena zásilky je u všech dopravců závislá na hmotnosti zásilky a vypočítává se již při procesu objednávky. Všichni dopravci umožňují zaslat zásilku na dobírku.logo PPL

Osvědčený způsob dopravy balíků. PPL doručí zásilku na Vámi udanou adresu.

Po odeslání zásilky (předání zásilky do rukou PPL) obdržíte ze strany PPL informativní e-mail s možností změny dispozic doručení prostřednictvím stránek společnosti PPL. V den doručení bude na vámi uvedené telefonní číslo prostřednictvím SMS zaslána informace s orientačním časem doručení v rozmezí dvou hodin (např. 13-15:00). Doručení zásilek probíhá standardně následující den od pondělí do soboty od 8:00 do 18:00. Cestu zásilky je možné sledovat na stránkách společnosti PPL.

V případě možnosti využití platby na dobírku PPL umožňuje platbu v hotovosti i kartou na terminálu u řidiče.

Bližší informace na stránkách dopravní společnosti PPL.


logo Zásilkovny

Inovativní způsob doručení balíků. Balík bude k osobnímu vyzvednutí na místě, které si sami vyberete. K vyzvednutí máte k dispozici již přes 1000 míst po celé ČR, včetně všech menších měst. Putování a stav zásilky je možné sledovat on-line.

Dopravce umožňuje platbu formou dobírky. Pozor, ne všechna výdejní místa akceptují platbu kartou! Prosíme ověřte si pracovní dobu konkrétního výdejního místa, zda bude vyhovovat Vašim potřebám. Na všech pobočkách je možnost parkování.
Bližší informace na stránkách Zásilkovny.


osobní odběr

Přesto, že většinu věcí máme skladem, je v případě osobního vyzvednutí nutné se předem domluvit. Bohužel vzhledem k EET zatím není možná platba v hotovosti na místě. Zboží je tedy nutné zaplatit předem převodem.


Osobní návštěvu je nutno předem dohodnout na telefonním čísle 773 455 346 nebo na mailu.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.