O NÁS

Co nabízíme

Jsme internetový obchod s potřebami pro milovníky preppers, survival, outdoor, a v neposlední řadě tramping, camping. Jsme zaměření nejen na praktické vybavení a potřeby určené k samotnému přežití v přírodě, ale snažíme se, aby námi nabízené zboží bylo i designové, neokoukané, zajímavé.

Mnohé z naší nabídky jsou věci vhodné i jako dárky. A to nejen pro lidi kteří do přírody opravdu jezdí, ale najdou využití i v běžné domácnosti. Mít doma připravenou karbidovou lampu pro případ vypadnutí elektrické sítě nebo multitools nářadí, které si s sebou pohodlně odnesete v kapse na výlet nebo dovolenou, či si v létě u bazénu dát partičku voděodolné karetní hry aniž byste se museli bát, že se Vám karty v ruce rozmočí.

Kdo jsme

tak to jsme my :)Podnikáme jako rodinná firma. Jsme manželé (již déle než 20let) Tomáš a Jana. Tomáš podnikal do roku 2016 v oblasti automatizační techniky, konkrétně navrhoval, programoval a uváděl do provozu řídicí systémy jednoúčelových strojů. Nastal čas pro změnu a tak jsme se rozhodli společně podnikat v oblasti, kde jsme sice nezkušení hráči, ale která nás lákala dlouhá léta.

Jsme oba povahy předvídavé s potřebou řešit problémy mnohem dříve než vzniknou. To je v dnešní době v mnoha oblastech spíše ke škodě, ale myšlenky preppers, které jdou opačným směrem, jsou nám nesmírně blízké, zapadají do stylu našeho myšlení - být připraven než…..

Naše zásady

Je nám jasné, že zde každý může napsat co chce. Přesto trvá naděje, že sliby budou dodrženy. Doufáme, že budeme spadat do kategorie těch o kterých si to budete myslet.

Nemáme rádi konflikty, a proto se snažíme předcházet našim chybám. Vždy se to nepodaří. Pak chybu přiznáme a hledáme společné řešení.

Zboží vybíráme pečlivě, a prodáváme pouze to, které bychom si sami koupili. Proto náš sortiment zatím není široký.

Proč preppers ?

Preppers je životní styl. Preppers je výraz povahy. Předcházet potížím dříve než přijdou. Vyhnout se velkým problémům maličkostí, kterou udělám včas.
Je nám to blízké.

Zároveň si uvědomujeme jak jsme v běžném životě závislí na moderních technologiích. Hrnec na peci, kde se topilo dřevem, nahradil sporák, který potřebuje elektřinu, a ten nahradil indukční sporák nebo mikrovlná trouba. Od lehce opravitelné pece přes hůře opravitelný plynový nebo elektrický sporák se dostáváme za bod zlomu k mikrovlnce, kterou neopraví sebevětší kutil bez přísunu náhradních dílů. A to neřešíme potřebu elektrické enegie. Elektrické energie, která má ovšem specifické vlastnosti: napětí 230V, je střídavá a má frekvenci 50 Hz.

Máme sice studnu, ale dostanu z ní vodu bez elektřiny? A co když bude biologicky kontaminovaná po záplavách? Poznám, že je pitná? To jsou myšlenky a úvahy, které se nabízí. Je nám vlastní hledat řešení a baví nás to. Nejsme paranoidní a neodmítáme pohodlný život s popkornem z mikrovlnky před domácím kinem s LCD televizí. Víme ale, že tohle nemusí být realita po celý náš život. Proto preppers.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.