Zapalovač plynový - multifunkční

Max Fuchs
mfh_24191
Multifunkční zapalovač s kovovým tělem, piezo-elektrické zapalování, palivo plyn. Navíc nožík, otvírák na lahve a vývrtka.
 

Bezpečný obchod

 

Rychlé doručení

 

Možnost vrácení zboží 14 dní

189,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem u nás

Zapalovač plynový - multifunkční

Zapalovač pro milovníky multifunkčních předmětů. Obsahuje totiž nejen samotný zapalovač, ale také nožík, otvírák na lahve a vývrtku. Tyto přidané nástroje ovšem nejsou určeny pro náročnější použití a jsou míněny spíše jako doplněk, který potěší, když není jiná alternativa.

Zapalovač je celokovový v barevné kombinaci černá-stříbrná. Palivem je plyn butan, který lze opakovaně doplňovat. Plamen má nastavitelnou intenzitu. Zapalování je piezo-elektrické. To je vysoce spolehlivé, protože k zapálení plamene nevyužívá pohyblivých částí jako klasické provedení, které využívá jiskry vznikající třením kolečka s drážkami o kamínek. Mechanické opotřebení kolečka i křesacího kamínku velmi omezuje životnost zapalovače. Piezo-elektrické zapalování oproti tomu pracuje na principu elektrické jiskry, která vznikne po stlačení piezo-elektrického materiálu. Tento děj se může mnohokrát opakovat.


Balení obsahuje:
- zapalovač

mfh_24191

Parametry

Materiál:
kov
Barva:
černo-stříbrná
Výška:
6,7 cm
Šířka:
3,2 cm
Hloubka:
2 cm
Hmotnost:
97 g
Počet nástrojů:
4 (zapalovač // nožík // otvírák // vývrtka)
Palivo:
plyn butan
Voděodolný:
ne
Zapalování:
piezo-elektrický
Obsah balení:
zapalovač

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.