Kurz přežití ve městě (Ch. McNab a J. Rabiger)

kos_9788087383728
Pokud pochopíte faktory, které vás činí zranitelnými vůči útoku, a budete vědět, jak si správně vybírat jak, kdy a kde se pohybovat... můžete tím výrazně zvýšit svoji míru bezpečí. To ovšem také vyžaduje, abyste dávali pozor na okolní prostředí a byli všímaví vůči detailům a náznakům případných problémů.

Rozhodně není cílem vyvolávat paranoiu a strach. Naopak, díky načerpaným informacím si lze uvědomovat možná rizika a mít je tak pod kontrolou. Dokážete se pak chovat rozhodně a ve velkoměstském prostředí se pohybovat s větší jistotou a obratností.
 

Bezpečný obchod

 

Rychlé doručení

 

Možnost vrácení zboží 14 dní

399,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Kurz přežití ve městě


Jak se chránit před teroristickými útoky, napadením, krádežemi, přírodními katastrofami, požáry a před každodenním nebezpečím - chraňte se doma i na cestách


Chris McNab & Joanna RabigerKaždému obyvateli pohybujícímu se v městském prostředí prospěje, pokud se naučí "číst" chování lidí v kontextu ulice. Zásadní je také vědět, kdy raději utéct a kdy je lepším řešením odpor nebo přímo boj.

Pokud pochopíte faktory, které vás činí zranitelnými vůči útoku, a budete vědět, jak si správně vybírat třeba místo k zaparkování, na co si dát pozor při cestování vlakem či metrem, jak a kde se pohybovat po ulici, jak předejít napadení,... můžete tím výrazně zvýšit svoji míru bezpečí. To ovšem také vyžaduje, abyste dávali pozor na okolní prostředí a byli všímaví vůči detailům a náznakům případných problémů.

Tato kniha je praktickým průvodcem, který vám poskytne nezbytné informace a upozorní vás na všechny možné potenciálně nebezpečné situace. Důraz je tady kladen především na správné pochopení vztahu mezi příčinou a následkem a na optimální strategie reakcí. Rozhodně není cílem vyvolávat paranoiu a strach. Naopak, díky načerpaným informacím si lze uvědomovat možná rizika a mít je tak pod kontrolou. Dokážete se pak chovat rozhodně a ve velkoměstském prostředí se pohybovat s větší jistotou a obratností.

Texty jsou doplněny mnoha názornými ilustracemi a návody.


web Databáze knih  (aneb jak tuto knihu hodnotí ostatní)


typ: kniha
vazba: šitá s měkkými deskami
rozměr: 19 x 24,5 cm
počet stran: 191
jazyk: česky

ISBN: 978-80-87383-72-8
vydavatel: IFP Publishing
žánr: preppering, prepping, připravenost, soběstačnost, přežití, osobní rozvoj, sebeobrana

kos_9788087383728

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.